ой вишеньки-черешеньки, червонії, спілі

як там в тому вірші було. ну я, правда, на відміну від дівчаточка з хлоп’яточком не ликом шита, в мене в комірці драбина є. ну то з того щастя нині десь годину лазила по черешні – нарвала торбу, ше й наїлася. того року такий офігєнний врожай вийшов, шо навіть місцеві пернаті хулігани принаджені годувальницею, яка тут з натуралістичною метою серед літа висить, на встигають всьо здзьобати. на червону черешню треба буде ше зо два-три рази полізти, а потім ше жовта… вони, правда, неспрейовані, тому черешні через одну “хробашні”, як тут кажуть. Але хто би на то зважав. Ми з братом колись в юному віці забилися, чи зможемо з’їсти хробака без малини. І нічо, змогли. Малинові хробаки, правда, не такі гидкі як в черешнях і інших фруктах, але ж в черешнях їх можна ковтати, в середину не заглядаючи…

6 thoughts on “ой вишеньки-черешеньки, червонії, спілі

  1. Малим мене най-більше приваблювали шовковиці. Якісь вони солодкі. Агрус… Далі – малина. А вже потім і все останнє. Спорити тут неможливо.

    Like

    1. шовковиця – то ше залежить яка. біла як на мене – надто солодка, її взагалі їсти неможливо. чорна і червона – нічого так, хоч в мене вона все одно в кінці списку. ну і треба шоб вона в траві росла, а то коли вона осипається на бетон чи асфальт – явище жалюгідне – пройти не кривлячись неможливо. Агрус – ну його багато не з’їси… :-). Хоч теж від виду залежить. Жовтий і червоний такий неволохатий – смачний, якби ще не коловся… З садових ягід мені все-таки черешні мабуть найбільше подобаються. Хоча порічки теж часом. Малина все ж дика смачніша. А взагалі найкраще, коли всього потрошки.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s