Чому нічого нема в стрічці про Іран?

Я звикла використовувати свою френд-стрічку як більш-менш надійний індикатор того, про що говорять/думають в Україні ті кола, які би могли бути моїми, якби я була там. Свого часу вся стрічка була завалена Грузією, а зараз майже ні слова про Іран… Пора міняти стрічку, чи як?

27 thoughts on “Чому нічого нема в стрічці про Іран?

  1. я його активно уникаю. взагалі і в вікіпедії досить інформації, мені просто дивно, що або моя стрічка неадекватна мені, або я їй 🙂

   Like

         1. та ото ж 🙂

          знаєш, тут дивно не тільки те, що в ЖЖ мало про іран; я щодня завантажую подкасти з deutsche welle (повністю поринув у вивчення німецької!), то там усі новини починаються з тегерану; натомість україномовні медіа – за винятком, може, бібісі – марґіналізують цю тему, обходять мовчанням і т.д.

          Like

          1. та тут також всі в курсі і слідкують, мене того так і здивувала відсутність в стрічці…

           Like

 1. До Грузії стрічці легше виявляти емоції. Бо це свої. І там відомо, хто ворог, а хто друг (схематично кажучи). З Іраном такого емоційного включення немає. В моїй стрічці лише кілька людей пише про Іран. Та й ті до пуття, здається, не зорієнтовані.

  Like

  1. не знаю, може я якась неправильна, але демонстрації на вулиці і більше 100% на дільницях голос за діючого президента – це якось інтуїтивно зрозуміло – хіба ні?
   А щодо “своїх” – то я таки дійсно неправильна, бо в мене знайомих іранців на порядок більше за знайомих грузинів…

   Like

   1. Нормально – в кожного свій досвід. У мене та сама картина – тільки навпаки. Жодного іранця не знаю особисто, а грузинів – море.

    Мені інтуїтивно не зрозуміло, бо в Ірані зовсім інша ситуація. Я не дуже добре собі уявляю, що воно є – ісламська демократія. Багато в чому ситуація там міфологізована, неточна, уривчаста і неконкретна. Тому люди з френдстрічки не виявляють активності. Хоч картину варто було б мати. Бодай елементарну. Нпрклд, чим Мусаві відрізняється від Ахмадинеджада?

    Like

    1. ой, ну це як питати, чим Ющенко, чи Тимошенко від Кучми відрізняються, або як зараз питати, який там в нас результат тої нашої революції…
     як на мене, то справа не в політиках (хороших політиків не буває, бувають погані і ше гірші), і навіть не в результатах, а в ситуації, яка здатна вивести людей на вулицю, і хай на короткий час подолати в них страх чи байдужість…
     воно ж би мало якось емоційно перегукуватися… чи ні?

     Like

     1. Та я згоден із вами. Ясно що перегукується емоційно! Тільки-от проблема в тому, що це Іран, який уже свого часу пережив страшну трирічну революцію. Гадаю, не вперше там також і фальсифікації на виборах. Просто я особисто виявляю стриманість і обережність, бо не маю достатньо компетентності. І так, напевно, в більшості людей з наших стрічок. Невже велика наука, не розібравшись у ситуації, розкласти все по поличках.

      Ось теж файний журнал: http://pashili.livejournal.com/

      Ви мене реально інфікували цим Іраном. 🙂 Дякую.

      Like

      1. ми вже ж ніби на ти були колись 🙂

       та будь-ласка. інфікувати завжди готова, було б тільки кого і чим :).

       Like

       1. Так, були на ти. Я вже встиг забути. Ти нечасто з’являєшся з повідомленнями. Втім, коли з’являєшся, то недарма. 🙂

        Like

   2. ну і якщо почитати список урядовців країн, які привітали цього, і тих, які стурбовані, то теж ніби зрозуміло, хто з них більше наші, а хто ніяк не наші…

    Like

 2. Іран нас поки що мало зачіпає. Але я два рази поривався написати і стримався. Один раз — накидати джерел, а другий раз – поспекулювати про можливу війну.

  Like

  1. так отож – нас не зачіпає. коли в нас були фальсифіковані вибори, то вони мали всіх зачіпати.

   я навіть Майдан полізла подивитися з тої нагоди, і шо – ніц…
   чесне слово, нічого не розумію.

   Like

 3. Дякую за те, що цікавитеся. Бо меня просто боляче дивтися на таку байдужість. Для мене Іран – то дуже важливе місце.

  Like

  1. дякую вам, що пишете. мені здається, що саме там, в Ірані щось може змінитися, і якщо це станеться, то це буде велика зміна для цілого мусульманського світу, і не тільки…

   Like

 4. З моїх знайомих та друзів щось говорить чи пише про Іран лише комуністка Дарья Мітіна з Москви – http://kolobok1973.livejournal.com/
  У всіх інших теж нічого не має.
  В основному я бачив про цю країну лише повідомлення про ув*язнення та страти, я не інформований щоб про неї щось писати.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s