Легенда про Даґад Трайкон

Це одна з небагатьох художніх книжок (а може і єдина), яку я прочитала більше разу за останні кілька років. Автор називає стиль своєї книжки philo-fiction, це насправді дивна суміш фентезі, нью-ейджівських настроїв і елементів, та ще й з додатком міжнародної політики 🙂 (автор все життя пропрацював в ООН). В книжці є місця трохи нуднуваті (особливо там де описуються доповіді на нью-ейджівській конференції), але то цілком компенсується уривками неймовірно красивими і цікавими. Я її читала на папері, але електронну версію теж купила коли вона з’явилася на початку року – так, щоб мати що почитати десь в дорозі, коли голова на серйозну літературу не спроможна.

Так от, кіндл версію протягом 5 днів починаючи від сьогодні можна отримати безплатно (в мене вона є купована), ну то я вирішила порекламувати, ануж комусь раптом цікаво буде :).

2 thoughts on “Легенда про Даґад Трайкон

    1. Там побіжно про багато всього, в тому числі про Ґрааль, бо спливають минулі життя героїв, а виявляється, що один з них був Ланселотом в котромусь із попередніх.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s