Індофламенко

Оце гаврики, чию музику я останньо вживу слухала, правда, поокремшо, бо гітариста не було на Філіпінах, а сітариста – в Америці. Тут звук не дуже виразний, але скласти приблизне враження можна.

А тут ще кілька його (Міґеля, себто Міхала) речей подивитися можна:
http://www.youtube.com/user/miguelcz?feature=watch

Особливо це ось подобається як зняте:

3 thoughts on “Індофламенко

  1. Ггг 🙂 от кустарщики, щоб не сказати КВН-щики 🙂 Я все про серйозне в Вайтарні – а воно, виявляється, все там не так. Ні, якщо чесно, в мене дуже серйозна Вайтарна була цього року, хоч і сміялися багато, але то було так, на поверхні лише, а по суті досвід був глибокий і не жартівливий.

   Я якраз з цими жартівниками розминулася, Джеймса з Америки, правда, догнала от щойно в Америці, і не в останню чергу через його фейсбукові апдейти з Вайтарни я і вирішила була туди цього року завітати :).

   А ти бачив живий стрім з Канаджохарі? Якщо ні, свисни, я тобі вишлю лінк, в мене є таке передчуття, що вони зараз ще потренуються в Вашінґтоні і Філадельфії, а там, з Нью-Йорку, може й живий стрім концерту пустять… Правда, основний звуко-відео оператор, котрий Омар, під тиском Міґеля і решти пересів на кагун (sandbox), і перетворився на музиканта, але може там інших операторів знайдеться трохи. Цікаво було бподивитися, як воно все під кінець туру виглядатиме…

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s