суфійське – спеціально для Костя

Я ще колись напишу про кавалі справжній пост з посиланнями, а тим часом мої гаврики з якими я медитувала в Канаджохарі мандрують по Штатах, ось тут Анандіта, або, як я її ніжно називаю, Ані, на концерті у Вашінґтоні. В трохи поважнішому настрої ніж зазвичай, а може її просто черговий раз “випробовує” Ґуруджі на гармоніці.

Костику, можеш порівняти домашнє виконання з концертним. Хоч вона тут дійсно невластиво серйозна, навіть як на концертне.

3 thoughts on “суфійське – спеціально для Костя

 1. дуже натхненно, надзвичайно! потужна енергія валом іде, сапфіровий шквал; мені це більше подобається! 🙂

  Like

  1. та? я мабуть надто прискіпливо оцінюю, бо диски її до дір заслухала і майже все на пам’ять знаю, тобто надто добре знаю, як ще воно може звучати, але рада, що сподобалося 🙂

   в мене завдяки їй ще й Калґарі увійшло в геопоетику і мапу моїх місць – її перший в житті міжнародний тур був в нас в Канаді, ну і щоб її саму не відправляти літаком в Калґарі, я запропонувала з нею полетіти. Для неї Калґарі стало найкращим містом всього туру (Андреі дуже добре знає, як вгодити музикантам, тобто що саме їм треба для повного щастя), для мене – то був перший візит до мого канадського Рівенделу, куди я потім ще багато разів їздила відходити від буднів і надихатися, ну а для Андрея – не знаю точно, що саме, але теж щось дуже важливе, тобто в нас є така спільна незабутня подія, одна на трьох.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s