Що їдять яструби в Корнелі

Я вже писала раніше, що коли до мене на балкон прилетів яструб (і коли я ще не знала, що то власне яструб), перше питання яке в мене виникло – цікаво, що він їсть (звичайно з думкою погодувати скотинку). Так от, корнелівські яструбенята кілька днів тому всі троє остаточно вилетіли з гнізда (найменший, правда вже на другий чи третій зламав крило і попав до лікарні, але двоє старших в повному порядку), відповідно можна підбити підсумки, скільки всього батьки принесли до гнізда, а дітки (в основному) з’їли за півтора місяці гніздувального сезону (тобто з дня першого вилуплення в гнізді і до дня останнього вильоту з гнізда). Це тільки те, що приносилося безпосередньо в гніздо, батьки очевидно ще їли щось самі на стороні.

117 бурундуків

30 білок

25 голубів

13 шпаків

10 інших птахів

7 щурів (якихось особливих) + 1 щур звичайний

7 кріликів

6 змій

4 горобці

3 миші

3 інших ссавці

3 дрозди

3 не ідентифіковані

Отаке меню. В інших місцях, звичайно, розклáди будуть інші, та й крім пропозиції в конкретному місці мабуть ще грають особисті смаки дорослих птахів, особливо тата, який полює більше ніж мама.

3 thoughts on “Що їдять яструби в Корнелі

  1. Що їдять яструби в Корнелі? Так це ж просто ресторанне меню для якогось “великого цабе” європейця! 25 голубів!..Але якщо жартувати – так жартувати. А що ви знаєте про феноменологію українського духовного коду європейців? Про це книга, яку надихнула Мати Нірмала коли ми з іншими сахадж-діно перебували в Кабеллі Ліґуре. Вона зветься “Золота Булава” (Духовний Код Трипілля, України і Європи). В інтернеті є згадки про зустрічі з людом. Можна набрати “Золота Булава” і ого.

    Like

      1. вОНА Є у Канаді в бандуриста Віктора Мішалова – мого дорогого приятеля по студенству і кобзарству. Скажіть, щоб він дав почитати…Усапіхів і медитативного натхнення Вам, Мар’яно Сіварник… Так добре. Мені подобається Ваш стиль. Пишіть іще про медитацію і життя божеств. Закінчую новий вібраційний переклад “Велес Книги”, відроджуючи стару забуту науку “Граматику Сіви” або “Граматики Духо-Слова”. Вона відкриває нам очі на нашу прекрасну історію і Віру Античну в Велику Матір – Дух Святий, Брагму, Сіву, Вішну (Вишеня)…Дивовижа…

        Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s